film

Deadpool

Je to takový romantický drobet přisprostlý film s hlavním hrdinou v červených elasťákách, co si povídá s divákem a různě glosuje danou situaci. Myslím, že je to podle nějakýho komixovýho hrdiny …. možná Deadpool. A možná je ten chlápek nesmrtelnej nebo nezranitelnej, no to je v podstatě jedno, protože polovina postav tam má nějakou zvláštní schopnost. Hlavní hrdina je taková zoubková víla. Vyráží zuby a bere za to prachy. Schází se s podobnýma vílama v baru, kde se sází na to, kdo z nich dřív umře. A jak už to tak u romantických filmů bývá, hlavní hrdina (říkejme mu třeba Wade) se zamiluje. No a když už to vypadá, že se vezmou a budou spolu žít až do smrti … tak se ukáže, že ta smrt je za rohem. Wade má rakovinu.

Jednou ho v jeho zoubkovém baru navštíví kouzelný ped….skřítek a nabídne mu pomoc. Něco ve smyslu napumpujeme do tebe hromadu sraček a budeme doufat, že dostaneš nějaký bezva schopnosti. A abychom ty schopnosti vyvolali budeme tě mučit. No neberte to. Wade to vezme a najde si nové kamarády. Jeho nejlepší kamarád se jmenuje Francis a je to právě on, kdo z našeho hlavního hrdiny udělá hlavního superhrdinu. Ale nechá se trochu unést. Wade se sice stane nesmrtelným, ale taky takovým ošklivým káčátkem. No a to ho trochu nasere a už s Francisem nechce kamarádit. Rozhodne se ho zabít, ale nejdřív ho bude muset najít. Asi tušíte, že při hledání vyrazí pár zubů.

Jako v každém superhrdinském, romatickém filmu padouch unese holku superhrdiny. Ten ji jde zachránit. Ona na něj byla předtím trochu naštvaná, protože se s ní přestal bavit a tak vůbec jí zapoměl říct, že běhá po ulicích v červených elasťákách. Jediné co je na tomhle filmu jiné a do jisté míry i originální jsou ony Deadpoolovi hlášky a celkové komediálně-sprosté zpracování. Happyend je taková kráska a zvíře.

Hodnocení

5 víl z 5

O filmu